Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Ak Parti Mersin Millet Vekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Hacı Özkan, Ak Parti Mersin Millet vekili adayları Zeynep Şemsi Aysalar, Orhan Kemal Yüksel, Ali Keser, Ak parti Mersin İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tevfik Tekin, Hüseyin Ümit Kuzucu, Ak parti Akdeniz İlçe Başkan vekili Emin Genç, Kadın Kolları ilçe Başkanı Emine Görbeğ bölgemizi ziyaret etti. MTOSB İdari Hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Üyemiz Halit Altun, Bölge Müdür Yardımcımız Pınar Özal Kanık’ın  katılım sağladı.

Ak Parti Millet vekili adaylarına Bölgemiz hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli “İlimizin iş insanları, üreticileri ve ticaret insanları  olarak sizlerin Bizim Ankara’daki sesimiz olmanızı, daha aktif ve etkin çalışmalar yaparak sorunlarımızı bir an önce çözüme kavuşturmanız beklentisi ve inancıyla çıktığınız bu meşakkatli yolda başarılarınızı diliyorum” dedi.

Toplantı, Ak parti Milletvekili adaylarının seçim sonrasındaki projeleri üzerine bilgi vermelerinin ardından sona erdi ve Bölgemize gerçekleştirdikleri ziyaretten memnun olduklarını belirten Ak Parti Heyeti bölgemizden ayrıldılar.