BAHÇEŞEHİR KOLEJİ VE ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ORTAKLIĞI İLE SPOR ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ VE ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ORTAKLIĞI İLE SPOR ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Özel Mersin Bahçeşehir Koleji tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor şenliği, Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Mersin Kampüsünde gerçekleştirilen etkinliğe Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Pelin Güneş, Lise Müdürü Rıza Kıl, Lise Müdür Yardımcısı Ceren Şaşmaz, Kurumsal İletişim yöneticisi Özlem Alpar, Beden Eğitimi öğretmeni Ali Safkan, Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Murat Gücek, Beden Eğitimi Öğretmenleri Gökçe Özbayrak, Burcu Avseven ve Kültür öğretmenlerimiz Rıdvan Sancar ile  Halil Öztözel katılım sağladı.

Öğrencilerin, sporun her alanıyla ilgilenmelerini sağlamak, sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen şenlikte, Bahçeşehir Koleji ve Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri arasında futbol, basketbol ve voleybol müsabakaları düzenledi. Öğrenciler arasında kardeşlik ve dostluk havasında geçen müsabakalar sonrasında okulun konferans salonunda gerçekleşen tören ile sporculara madalya takdim edildi.

Eğitime verdiği katkılar sebebiyle, Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü tarafından plaket takdim edilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli “Geçtiğimiz yıl Bahçehir koleji’nin katılımlarıyla Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz spor şenliği etkinlikleri, bu senede Bahçeşehir Koleji’nin tüm misafirperverliği ile heyecanla gerçekleştirildi.  Bundan sonra geleneksel olarak gerçekleştirmeyi planladığımız bu etkinlikler, Atatürk’ün hedeflediği sporla, sanatla bilimle iç içe bir ülke ve gençlik için büyük önem taşıyor. Böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapması sebebiyle Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Pelin Güneş hanıma ve emeği geçen öğretmenlerimize şükranlarımı sunarım” sözleriyle konuşmasını noktaladı.