MERSİN TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İLE MERSİN ÖZEL SU HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK HİZMETLERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

MERSİN TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İLE MERSİN ÖZEL SU HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK HİZMETLERİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ile Mersin Özel Su Hastanesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı. Bölgemizi ziyaret eden Mersin Özel Su Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yusuf Öztürk ve Hastane Genel Müdürü Orhan Altınözü, Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli ve Bölge Müdür Yardımcımız Pınar Özal Kanık kabul ettiler.

MTOSB idari hizmet binasında gerçekleştirilen toplantıda Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren işletmelerin Yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik sağlık hizmetleri protokolü Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli tarafından imzalandı.

Söz konusu Protokol; Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerin yöneticisi, personeli ve personellerin 1 nci derece yakını olduğunu ibraz eden kişilere yönelik sağlanacak sağlık hizmetlerini içermektedir.

Sanayicimizin ve çalışanlarının, sağlığının önemine dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli “ Yaklaşık 16.000 kişinin istihdam edildiği bölgemizde üretim ve istihdam yaratmak için tüm gayretimizle çalışmaya devam ederken diğer yandan sanayicimizin sosyal imkanlarını da daha da iyi noktaya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Mersin Su hastanesi ile imzaladığımız protokol Organize Sanayi Bölgemize hayırlı olsun.” diyerek sözlerini noktaladı.