GLOBAL TİCARET HUKUKU AĞI GENEL KOORDİNATÖRÜ CANSU ANILAN BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

GLOBAL TİCARET HUKUKU AĞI GENEL KOORDİNATÖRÜ CANSU ANILAN BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Global Commercial Law Network (GCLN – Global Ticaret Hukuku Ağı) Genel Koordinatörü Cansu Anılan Bölgemizi ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Bölge Müdürümüz Halil Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcımız Pınar Özal Kanık’ın kabul ettiği Cansu Anılan,  uluslararası çapta, yerinden avukatlık hizmeti sunan Türkiye merkezli ilk ticaret hukuku ağı olan Global Ticaret Hukuku Ağı hakkında bilgi verdi.

Ekonomimizin global alanda büyümesinin doğal bir sonucu olarak, bir çok şirket uluslararası ticaret yapmakta ve uluslar arası vergi, iş hukuku ve ticaret hukuku alanlarında gün geçtikçe daha fazla uyuşmazlık yaşanabildiğini belirten Cansu Anılan, gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli’ye sunum gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen sunumda, uyuşmazlıkları yerinde çözdüklerini belirten Cansu Anılan, Uluslararası prosedürlerle uğraşmadan yerinden hizmet sağlamamız; hukuki çözüme çok daha hızlı ve ucuz yoldan ulaştıklarını belirtti. Uyuşmazlığın olduğu yerdeki avukat partnerlerimiz hukuki ihtiyaçlarınıza cevap verirken; farklı ülkelerdeki hukuki uyuşmazlıkları tek merkezden, kendi dilinizde bir danışman ile takip ettiklerini, şirketlere zaman ve efor kazanımı sağladıklarını belirtti.

Firmalarımız, değişen dünyaya uyum sağlamak için, çalıştıkları alandaki hukuki yasa ve düzenlemelere ilişkin dünyanın her yerinde hızlı, etkili ve güvenilir hukuki danışmanlık hizmetine ihtiyaç duymakta olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, gerçekleştirdikleri sunum ve verdikleri bilgiler sebebiyle Genel Koordinatör Cansu Anılan’a teşekkür ettiler.