MERSİN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ YILMAZ ŞAHİN BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

MERSİN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ YILMAZ ŞAHİN BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yılmaz ŞAHİN bölgemizi ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ’nin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tufan BALLI, Orhan KAHVECİ, Kürşat HADDAT, Halit ALTUN, Hasan YILDIRIM’ın karşıladığı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yılmaz Şahin’e bölgemiz hakkında bilgiler verildi.

Atık yönetimi ile ilgili uygulamaların güçlendirilmesi, geliştirilmesi ve atık yönetimi alanındaki yeniliklerin değerlendirilerek, Atık yönetimi konularında eğitimlerin verilmesi hususlarının istişare edildiği toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Mersin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yılmaz ŞAHİN bilgi alışverişinde bulundu.

Toplantı sonrası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi olarak çevreye azami hassasiyet gösterdiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Tekli “Çevreye ve doğanın korunumu konularına büyük özen gösteriyoruz. Üretim ve istihdam odağımızın yanı sıra çevremizde yaşayan vatandaşlara tesir edebilecek olumsuz etkilerin ortadan kaldırması da  bizim için çok önemli. Bu sebeple çevreye ve doğaya verilebilecek zararı en alt seviyeye indirme konusuna büyük hassasiyet gösteriyoruz.” diye konuştu.