SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE ESKİ KOMUTANI FATİH ERHAN VE SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE KOMUTANI VEKİLİ OĞUZ BALBEK BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE ESKİ KOMUTANI FATİH ERHAN VE SAHİL GÜVENLİK AKDENİZ BÖLGE KOMUTANI VEKİLİ OĞUZ BALBEK BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Eski Komutanı Fatih ERHAN ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Vekili Oğuz BALBEK bölgemizi ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ, Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan YILDIRIM, Bölge Müdür Yardımcılarımız Pınar ÖZAL KANIK ve Hasan ÇAY’ın  karşıladığı, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Eski Komutanı Fatih ERHAN ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Vekili Oğuz BALBEK’E bölgemiz ile ilgili bilgiler verilerek, bölgemizin tanıtım filmi izletildi.

Tanıtım filmi sonrasında, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Eski Komutanı Fatih ERHAN ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Vekili Oğuz BALBEK,  MTOSB Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dersliklerini ve atölyelerini ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ, öğrenci ve öğretmenlerden projeleri ve okul ile ilgili bilgi aldı.

Farklı spor branşlarında 55 madalya alan, 27 öğrencimizi başarılarından dolayı tebrik eden Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Eski Komutanı Fatih ERHAN ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Vekili Oğuz BALBEK bölgemize ziyareti esnasında göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ’ye teşekkür ederek bölgeden ayrıldılar.