Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

OSBÜK YÖNETİM KURULU, BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK VE ENERJİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARI FATİH DÖNMEZ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

OSBÜK YÖNETİM KURULU, BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK VE ENERJİ BAKANLIĞI MÜSTEŞARI FATİH DÖNMEZ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Türkiye’deki Organize Sanayi Bölgeleri’nin tamamını temsil eden Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yönetimi, Reform ve Yatırımların Koordinasyonundan sorumlu Başbakan Yardımcısı Fikri IŞIK ve Enerji Bakanlığı Müsteşarı Fatih DÖNMEZ’i ziyaret etti.

Osbük Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, Osbük Yönetim Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ ve Osbük Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlere katılım sağladı.  

Osbük Yönetimi, Başbakan Yardımcısı Fikri IŞIK ziyareti öncesi, Enerji Bakanlığı Müsteşarı Fatih DÖNMEZ’i makamında ziyaret etti. Botaş Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Burhan ÖZCAN’ın da bulunduğu  ziyarette, doğalgaz ve elektrikte son dönemde yapılan tarife düzenlemeleri ile Organize Sanayi Bölgelerindeki enerji ile ilgili sorunlar ve talepler görüşüldü.  

Enerji Bakanlığına gerçekleştirilen ziyaret sonrası, görev yaptığı dönemde yerli otomobil ve Üretim Reform Paketi’ne önemli katkılarda bulunan Başbakan Yardımcısı ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Fikri Işık’ı ziyaret eden Osbük Yönetim Kurulu, görüşmede Sanayi ve ekonomi alanındaki gelişmelerle ilgili istişarede bulunuldu.

Toplantı sonrası Osbük Yönetim Kurulu tarafından, Başbakan Yardımcısı Işık’a deri üzerine işlenmiş Türk bayrağı hediye edildi.