Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi

MERSİN TARSUS ORGANİZE SANAYİ KULLANICILARI DERNEĞİ (MORSKUD) GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MERSİN TARSUS ORGANİZE SANAYİ KULLANICILARI DERNEĞİ (MORSKUD) GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Mersin Tarsus Organize Sanayi Kullanıcıları Derneği (MORSKUD) Genel Kurulu, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Konferans salonunda gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri TEKLİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tufan BALLI, Orhan KAHVECİ, Kürşat HADDAT, Halit ALTUN, Yılmaz AKYÜZ,  Hasan YILDIRIM ve dernek üyesi sanayicilerimizin katılımları ile gerçekleştirilen Genel Kurul toplantısında, faaliyet raporu ve okunan denetleme raporunun ibrasının ardından oylamaya geçildi.

Tek listeyle gidilen seçim sonucunda; Ahmet BARAN, Özgür GÜLER, Alpay SEYHAN, Fulya Melisa AYBARS KURT, ve Tayfun DÖVENCİ Yönetim Kurulu üyeliğine seçildiler. Denetim Kurulu Asil Üye Listesi ise Şükran OLÇUM, Kasım TOPUZ, Hüseyin DURSUN isimlerinden oluştu.

Seçimler sonrasında konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, 'Seçimlerin Mersin'e ve Organize Sanayi Bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Mersin Organize Sanayi Kullanıcıları Derneği’nin; Mersin ve ülke sanayisinin sorunlarına çözüm arayan bir yer olduğunu ve yeni seçilen listedeki üyelerin Organize Sanayi Bölgemiz için tüm gayreti ile çalışacaklarına inancının tam olduğunu” belirtti.