YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SABRİ TEKLİ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ, 2. BÖLGE ATIKSU ARITMA TESİSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SABRİ TEKLİ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ, 2. BÖLGE ATIKSU ARITMA TESİSİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı 2. Bölge Atık Su Arıtma Tesisi Ana binasında gerçekleştirildi. Gelişme Alanında test ve işletmeye alma süreci tamamlanarak devreye alınan, 5000m3/gün + 5000m3/gün kapasiteli evsel ve endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisimiz, Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından incelendi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Tufan Ballı,  Yönetim Kurulu Üyelerimiz Halit Altun, M. Kürşat Haddat, Denetim Kurulu Üyelerimiz Yılmaz Akyüz, Hasan Yıldırım, Müteşebbis Heyet Üyemiz Veysel Memiş ve Bölge Müdürümüz Halil Yılmaz’ın incelemelerine katıldığı Atık Su Arıtma Tesisimiz; 2. Bölgemizde yer alan sanayi işletmelerinin evsel ve endüstriyel atıklarının standartlar dahilinde günlük 5000m3 + 5000m3 kapasite ile arıtma işlemini gerçekleştirecektir.

İncelemeler sırasında MTOSB Çevre ve Altyapı İşleri Amiri Sönmez Işık’tan bilgi alan Yönetim Kurulu Başkanımız Sabri Tekli, tesisin tamamlanması için gerçekleştirilen çalışmaları sebebiyle Bölge Müdürümüz Halil Yılmaz’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederek tesisten ayrıldılar.